Blog Dreams
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Blog Dreams

Vše ke stažení
 
PříjemPříjem  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 prosba pro styva

Goto down 
AutorZpráva
anastaziedia
Začátečník
Začátečník



Poèet pøíspìvkù : 7
Join date : 01. 03. 10
Age : 53
Location : Kuwait

prosba pro styva Empty
PříspěvekPředmět: prosba pro styva   prosba pro styva Empty18/4/2010, 09:11

Ahojky, chtěla jsem požádat o radu.Stahuji si filmy Tebou přidané a zatím jsem neměla nejmenší potíže.Děkuji za ně, jsou moc fajn.
Ale včera jsem stáhla Babylon, ten mi jde bez problémů spustit na počítači, ale když jsem ho přetáhla do flešky nebo vypálila, tak mi nejde spustit na domácím kinu. I když ostatní filmy (Stmívání, II. atd. jdou bez problémů).Děkuji za radu thank you pozdrav
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




prosba pro styva Empty
PříspěvekPředmět: Re: prosba pro styva   prosba pro styva Empty19/4/2010, 11:49

anastaziedia napsal:
Ahojky, chtěla jsem požádat o radu.Stahuji si filmy Tebou přidané a zatím jsem neměla nejmenší potíže.Děkuji za ně, jsou moc fajn.
Ale včera jsem stáhla Babylon, ten mi jde bez problémů spustit na počítači, ale když jsem ho přetáhla do flešky nebo vypálila, tak mi nejde spustit na domácím kinu. I když ostatní filmy (Stmívání, II. atd. jdou bez problémů).Děkuji za radu thank you pozdrav
ZKUS TADYTEN
http://www.uloz.to/4447849/babylon-a.d-novinky-2010-an-titulky.avi
Návrat nahoru Goto down
anastaziedia
Začátečník
Začátečník



Poèet pøíspìvkù : 7
Join date : 01. 03. 10
Age : 53
Location : Kuwait

prosba pro styva Empty
PříspěvekPředmět: Re: prosba pro styva   prosba pro styva Empty23/4/2010, 06:33

styv2 napsal:
anastaziedia napsal:
Ahojky, chtěla jsem požádat o radu.Stahuji si filmy Tebou přidané a zatím jsem neměla nejmenší potíže.Děkuji za ně, jsou moc fajn.
Ale včera jsem stáhla Babylon, ten mi jde bez problémů spustit na počítači, ale když jsem ho přetáhla do flešky nebo vypálila, tak mi nejde spustit na domácím kinu. I když ostatní filmy (Stmívání, II. atd. jdou bez problémů).Děkuji za radu thank you pozdrav
ZKUS TADYTEN
http://www.uloz.to/4447849/babylon-a.d-novinky-2010-an-titulky.avi

je to ok, děkuji moc
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





prosba pro styva Empty
PříspěvekPředmět: Re: prosba pro styva   prosba pro styva Empty

Návrat nahoru Goto down
 
prosba pro styva
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» PROSBA
» prosba o radu

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Blog Dreams :: FILMY CZ/SK dabované :: HELP-
Přejdi na: