Blog Dreams
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Blog Dreams

Vše ke stažení
 
PříjemPříjem  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 pomooc

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
ozmh
Začátečník
Začátečník



Poèet pøíspìvkù : 25
Join date : 15. 11. 09

pomooc Empty
PříspěvekPředmět: pomooc   pomooc Empty15/11/2009, 17:21

andynko pomuzes mi??? nevi si poradit...prosim vysvetlis mi jak mam nainstalovat hru ktera je v iso????A NE VE WINRARE NEVIM VUUBEC JAK TO MAM UDELAT MAM SICE DAEMON TOLS ALE NEVIM JAK A CO pláč pláč pláč
Návrat nahoru Goto down
Andyna
Admin
Admin
Andyna


Poèet pøíspìvkù : 281
Join date : 31. 10. 09
Age : 43
Location : Nejdek

pomooc Empty
PříspěvekPředmět: Re: pomooc   pomooc Empty15/11/2009, 18:35

ozmh napsal:
andynko pomuzes mi??? nevi si poradit...prosim vysvetlis mi jak mam nainstalovat hru ktera je v iso????A NE VE WINRARE NEVIM VUUBEC JAK TO MAM UDELAT MAM SICE DAEMON TOLS ALE NEVIM JAK A CO pláč pláč pláč

Zaltíčko,už jsem ti odpověděla u Jitušky,ju? Ahoj
Návrat nahoru Goto down
https://anickyforum.forumczech.com
ozmh
Začátečník
Začátečník



Poèet pøíspìvkù : 25
Join date : 15. 11. 09

pomooc Empty
PříspěvekPředmět: Re: pomooc   pomooc Empty17/11/2009, 14:58

ekuji skuusim mam na tebe jeste jednu otazku kdyby nevadilo ja mam notebook graficky i pametovie je dobrej aj vykonni jenom chci vedet protoze nejdy si staahnu takovou hru co mi nenainstaluje ja mam daemon a win rar a chci vedet ci mi treba jeste nejakej program na podporu instalovaani her protoze nekdy instaluji a neinastluje mi a vypisuje mi nejake hlouposti jako napr... bla bla bla a na konci vzdy nejaky slovo crc............ a jedte rozne jine veci ja jsem z toho magor proto se te ptam ci mi nechyby jeste nejakej program na hry dekuji predem Andynko a jeste vypisalo mi na ten odkaz Chyba: Snažíte se stáhnout verzi software DAEMON Tools, která neexistuje! Klikněte na tlačítko zpět ve vašem prohlížeči a zkuste to znovu. tak neviiim :flower:
Návrat nahoru Goto down
Andyna
Admin
Admin
Andyna


Poèet pøíspìvkù : 281
Join date : 31. 10. 09
Age : 43
Location : Nejdek

pomooc Empty
PříspěvekPředmět: Re: pomooc   pomooc Empty17/11/2009, 15:20

ozmh napsal:
ekuji skuusim mam na tebe jeste jednu otazku kdyby nevadilo ja mam notebook graficky i pametovie je dobrej aj vykonni jenom chci vedet protoze nejdy si staahnu takovou hru co mi nenainstaluje ja mam daemon a win rar a chci vedet ci mi treba jeste nejakej program na podporu instalovaani her protoze nekdy instaluji a neinastluje mi a vypisuje mi nejake hlouposti jako napr... bla bla bla a na konci vzdy nejaky slovo crc............ a jedte rozne jine veci ja jsem z toho magor proto se te ptam ci mi nechyby jeste nejakej program na hry dekuji predem Andynko a jeste vypisalo mi na ten odkaz Chyba: Snažíte se stáhnout verzi software DAEMON Tools, která neexistuje! Klikněte na tlačítko zpět ve vašem prohlížeči a zkuste to znovu. tak neviiim :flower:

Psala jsem ti už tam... :flower: Tak kdyžtak piš takový věci buď jen tam nebo sem,ju? thank you radost3
Návrat nahoru Goto down
https://anickyforum.forumczech.com
ozmh
Začátečník
Začátečník



Poèet pøíspìvkù : 25
Join date : 15. 11. 09

pomooc Empty
PříspěvekPředmět: Re: pomooc   pomooc Empty17/11/2009, 15:37

ok promin oou
Návrat nahoru Goto down
Andyna
Admin
Admin
Andyna


Poèet pøíspìvkù : 281
Join date : 31. 10. 09
Age : 43
Location : Nejdek

pomooc Empty
PříspěvekPředmět: Re: pomooc   pomooc Empty17/11/2009, 15:43

ozmh napsal:
ok promin oou

Ne...to je ok,já se nezlobím pusa jen nevim jestli mám být tady nebo tam nebo v obouch radost3
Návrat nahoru Goto down
https://anickyforum.forumczech.com
ozmh
Začátečník
Začátečník



Poèet pøíspìvkù : 25
Join date : 15. 11. 09

pomooc Empty
PříspěvekPředmět: Re: pomooc   pomooc Empty19/11/2009, 12:45

ja to uz vaaaazne nechaaapu pláč ja mam vistu a notebook a proste kdyz si staahnu nektere hry tak nektere mi jdou v pohode nainstalovat a neketere vuubec asi mi chybi neco v pc ja nemam ani zadny instalacny balik takze vubec nevim co by sem v notebooku mnela mit aby vsechno slapalo tak jako ma na internete jsem hledala inastalacni balik pro visto no nic jsem nenasla pláč
Návrat nahoru Goto down
Andyna
Admin
Admin
Andyna


Poèet pøíspìvkù : 281
Join date : 31. 10. 09
Age : 43
Location : Nejdek

pomooc Empty
PříspěvekPředmět: Re: pomooc   pomooc Empty19/11/2009, 12:47

ozmh napsal:
ja to uz vaaaazne nechaaapu pláč ja mam vistu a notebook a proste kdyz si staahnu nektere hry tak nektere mi jdou v pohode nainstalovat a neketere vuubec asi mi chybi neco v pc ja nemam ani zadny instalacny balik takze vubec nevim co by sem v notebooku mnela mit aby vsechno slapalo tak jako ma na internete jsem hledala inastalacni balik pro visto no nic jsem nenasla pláč

Jakej instalační balík myslíš zlatí?
Návrat nahoru Goto down
https://anickyforum.forumczech.com
ozmh
Začátečník
Začátečník



Poèet pøíspìvkù : 25
Join date : 15. 11. 09

pomooc Empty
PříspěvekPředmět: Re: pomooc   pomooc Empty19/11/2009, 12:53

jaaa nevim jakej muj bracha ma pc vindovs xp a nainastaloval si nejakej vindovs instalacni balik a vsechny ty hry cio nejdou mne jemu jdou uuuplne v pohode neco mi proste chybi na booku ale ja neviim co a jeste mam k tomu tu vistu amam win rar iso daemon a to je asi vsechno
Návrat nahoru Goto down
Andyna
Admin
Admin
Andyna


Poèet pøíspìvkù : 281
Join date : 31. 10. 09
Age : 43
Location : Nejdek

pomooc Empty
PříspěvekPředmět: Re: pomooc   pomooc Empty19/11/2009, 13:01

ozmh napsal:
jaaa nevim jakej muj bracha ma pc vindovs xp a nainastaloval si nejakej vindovs instalacni balik a vsechny ty hry cio nejdou mne jemu jdou uuuplne v pohode neco mi proste chybi na booku ale ja neviim co a jeste mam k tomu tu vistu amam win rar iso daemon a to je asi vsechno

Zlatí,co ty máš za antivir??
Návrat nahoru Goto down
https://anickyforum.forumczech.com
ozmh
Začátečník
Začátečník



Poèet pøíspìvkù : 25
Join date : 15. 11. 09

pomooc Empty
PříspěvekPředmět: Re: pomooc   pomooc Empty19/11/2009, 15:02

juuj avast mam andynko :flower:
Návrat nahoru Goto down
Andyna
Admin
Admin
Andyna


Poèet pøíspìvkù : 281
Join date : 31. 10. 09
Age : 43
Location : Nejdek

pomooc Empty
PříspěvekPředmět: Re: pomooc   pomooc Empty19/11/2009, 15:53

ozmh napsal:
juuj avast mam andynko :flower:

ty bys potřebovala program na vyhledávání ovladačů do pc...hledala jsi někdy vůbec aktualizace???myslím v pc... :flower:
Návrat nahoru Goto down
https://anickyforum.forumczech.com
Sponsored content





pomooc Empty
PříspěvekPředmět: Re: pomooc   pomooc Empty

Návrat nahoru Goto down
 
pomooc
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Blog Dreams :: OSTATNÍ HRY :: HELP-
Přejdi na: