Blog Dreams
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Blog Dreams

Vše ke stažení
 
PříjemPříjem  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Začínáme s angličtinou - Moje první slova

Goto down 
AutorZpráva
Andyna
Admin
Admin
Andyna


Poèet pøíspìvkù : 281
Join date : 31. 10. 09
Age : 43
Location : Nejdek

Začínáme s angličtinou - Moje první slova Empty
PříspěvekPředmět: Začínáme s angličtinou - Moje první slova   Začínáme s angličtinou - Moje první slova Empty6/11/2009, 12:15

Začínáme s angličtinou - moje první slova je multimediální interaktivní program pro výuku angličtiny. A jak již napovídá jeho obal, je určen především pro děti. Tento titul je dokonce mimořádně vhodný i pro nejmenší děti, které ještě neumějí číst. Každé slovíčko je totiž nakresleno. Rozsah slovní zásoby programu odpovídá přibližně prvnímu roku výuky na školách. Slovíčka byla vybrána i s ohledem na jejich výskyt v nejpoužívanějších učebnicích na školách v ČR.

Tento zábavný titul poskytuje širokou a pestrou slovní zásobu. I malé děti se s jeho pomocí velmi rychle naučí svá první anglická slůvka. A vy budete mile překvapeni rychlým pokrokem svých dětí.

Srozumitelné a vtipné obrázky napomáhají rychlému a trvalému zapamatování anglických slov. Učení s tímto programem je snadné a vůbec ne nudné.

Slovní zásoba je rozdělena na jednotlivé tematické okruhy. Celkem je zařazeno 23 dětem velmi blízkých okruhů. Např. rodina, dům, byt, jídlo, čas, město, dny v týdnu, zvířata, škola, barvy...

Slovní zásobu je možno procvičovat v jednom výukovém a ve dvou testovacích režimech. Vše na CD je kompletně ozvučeno a namluveno rodilými mluvčími.


[You must be registered and logged in to see this link.]
Návrat nahoru Goto down
https://anickyforum.forumczech.com
 
Začínáme s angličtinou - Moje první slova
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Alík - Můj první slabikář

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Blog Dreams :: PRO DĚTI :: Výukový software-
Přejdi na: