Blog Dreams
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Blog Dreams

Vše ke stažení
 
PříjemPříjem  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Alík - Můj první slabikář

Goto down 
AutorZpráva
Andyna
Admin
Admin
Andyna


Poèet pøíspìvkù : 281
Join date : 31. 10. 09
Age : 43
Location : Nejdek

Alík - Můj první slabikář Empty
PříspěvekPředmět: Alík - Můj první slabikář   Alík - Můj první slabikář Empty17/11/2009, 15:35

[You must be registered and logged in to see this link.]

Alík můj první slabikář je výukový software pro děti nejen předškolního věku. Tento didaktický multimediální CD-ROM je určen všem dětem, které se chtějí naučit poznávat všechna písmenka české abecedy a poté se procvičit i v jejich znalosti.

Hlavní postavičkou tohoto výukového programu je pejsek Alík, průvodce a kamarád dětí, který je v každé chvíli nablízku se svou radou či pomocí.

První částí výukového programu je velký slabikář, ve kterém mají děti možnost poznávat písmenka.
U každého písmenka jsou k dispozici obrázky všech verzí zvoleného písma (velké a malé tiskací i psací), obrázky věcí, rostlin a zvířat, jejichž názvy začínají zvoleným písmenem.

V druhé části výukového programu si děti mohou procvičit své znalosti v osmi hrách. Každá z her je zaměřena na různé poznávací aktivity, během nichž si děti zároveň trénují postřeh a paměť.

Celý výukový program Alík Můj první slabikář je plný vtipných animací a zvukových efektů, ilustroval známý výtvarník a animátor Josef Quis.

Tento multimediální slabikář by neměl chybět žádnému školáčkovi!


Syst. požadavky: Pentium 100, 16 MB RAM, Windows 95/98/ME/2000

[You must be registered and logged in to see this link.]

nebo

[You must be registered and logged in to see this link.]
Návrat nahoru Goto down
https://anickyforum.forumczech.com
 
Alík - Můj první slabikář
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Začínáme s angličtinou - Moje první slova
» Alík - Pojď si hrát
» Alík - veselá matematika
» Alík - Než půjdu do školy

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Blog Dreams :: PRO DĚTI :: Výukový software-
Přejdi na: